Spedycja

Kopflasche angepasst

Potrzebujesz niezawodnego i profesjonalnego partnera do realizacji przwozu towarow ?

Wyślij nam Twoje zapytanie ofertowe na adres: t.nawrath@jasfbg.de!

Oferujemy nastepujace usługi:

  • Korzystamy z własnego taboru:
    • Samochody z plandeka o najwyższym poziomie bezpieczeństwa
    • Maksymalna dopuszczalna masa calkowita (DMC) pojazdu do 40t.
    • Zabudowa plandeki – kod XL
    • 13,6 metrów powierzchni ładunkowej
    • 34 miejsca paletowe
    • Satelitarna lokalizacja pojazdu GPS
  • Przewoz towarow nieżywnościowych
  • Transport żywności (towary suche)
  • Przewoz ładunkow przeznaczonych na targi
  • Transport kontenerowy (odbiór i zwrot – Hamburg, Bremerhaven)
  • Transport krajowy na terenie Niemiec
  • Transporty międzynarodowe: Austria, Polska, Czechy, Luksemburg, Belgia, Holandia
  • Realizacja transportow z wymiana palet

Nasze kontakty:

Kierownik spedycji:

Thomas Nawrath, Telefon: (+49)/2131-40274-30, E-mail: t.nawrath@jasfbg.de

Spedytorzy:

Justyna Borowiak, Telefon: (+49)/2131-40274-50, E-mail: j.borowiak@jasfbg.de

Rafal Galusik, Telefon: (+49)/2131-40274-36, E-mail: r.galusik@jasfbg.de

Brigitte Jezioranski, Telefon: (+49)/2131-40274-32, E-mail: b.jezioranski@jasfbg.de

Eugen Kempa, Telefon: (+49)/2131-40274-37, E-mail: e.kempa@jasfbg.de

Marcin Organek, Telefon: (+49)/2131-40274-34, E-mail: m.organek@jasfbg.de

Natalya Szalkowski, Telefon: (+49)/2131-40274-38, E-mail: n.szalkowski@jasfbg.de

Uwaga: Pracujemy wyłącznie w oparciu o Ogólne Niemieckie Warunki Spedycyjne (ADSp) w najnowszej wersji.

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies und auch unserer Datenschutzerklärung zu. Weitere Informationen

Die Cookie-Einstellungen auf dieser Website sind auf "Cookies zulassen" eingestellt, um das beste Surferlebnis zu ermöglichen. Wenn Sie diese Website ohne Änderung der Cookie-Einstellungen verwenden oder auf "Akzeptieren" klicken, erklären Sie sich damit einverstanden. Ebenfalls setzt Ihre Benutzung dieser Website ihr Einverständnis mit unserer Datenschutzerklärung voraus.

Schließen