Spedycja

top_spedition
Jesteśmy Państwa partnerem świadczącym usługi w zakresie wszelkich czynności logistycznych oraz rozwiązań w zakresie transportu zarówno na lądzie jak i na morzu. Także potrzeby naszych wymagających klientów są wypełniane dzięki opracowywaniu indywidualnych rozwiązań, przy czym mogą Państwo liczyć na szybkie i kompetentne wykonanie realizowanych przez nas świadczeń.

Nasze zalety

  • Specjalista na obszarze Europy Wschodniej (Ruch załadunkowy)
  • Specjalista w przypadku transportu lądowego kontenerów oraz transportu kontenerów na statkach – Przejmujemy Państwa towary w Antwerpii lub Hamburgu i przewozimy je do miejsca przeznaczenia w Europie dbając przy tym o zwrotne dostarczenie kontenera do portu.
  • Transporty specjalne
  • Kompetentna sieć – Odnoszą Państwo korzyści dzięki naszej kompetentnej sieci, na którą składają się znane przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne: korzystne ceny, bezpieczeństwo, dbałość o dochowanie terminów.
  • Realizacja transakcji dla większości typowych branży – Szczególne doświadczenie w przypadku transportu papieru i napojów
  • Transporty substancji niebezpiecznych ADR
  • Transporty towarów przy zastosowaniu jednostek transportowych od 1,5 t.
  • Załadunki całkowite i częściowe
  • Transporty w chłodniach
  • Wymiana palet

Panstwa kontakty

Kierownictwo: Thomas Nawrath
Disposicja: Rafal Galusik, Adam Rogowicz, Sylwia Morawiec, Brigitte Jezioranski, Eugen Kempa, Marcin Organek

  • Załadunki całkowite, transporty lądowe kontenerów i transporty kontenerów na statkach, transporty substancji niebezpiecznych:
    Adam Rogowicz, Telefon: (+49)/2131-40274-31, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: a.rogowicz@jasfbg.de
  • Załadunki częściowe, transporty specjalne:
    Rafal Galusik, Telefon: (+49)/2131-40274-36, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: r.galusik@jasfbg.de
  • Opracowywanie zlecen i awiso:
    Sylwia Morawiec, Telefon: (+49)/2131-40274-33, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: s.morawiec@jasfbg.de
  • Załadunki całkowite, transporty w chłodniach:
    Brigitte Jezioranski, Telefon: (+49)/2131-40274-32, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: b.jezioranski@jasfbg.de
  • Załadunki całkowite, transporty w chłodniach:
    Eugen Kempa, Telefon: (+49)/2131-40274-37, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: e.kempa@jasfbg.de
  • Załadunki całkowite, transporty w chłodniach:
    Marcin Organek, Telefon: (+49)/2131-40274-34, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: m.organek@jasfbg.de
  • Logistic und Marketing Manager:
    Thomas Nawrath, Telefon: (+49)/2131-40274-30, Fax: (+49)/2131-40274-39, E-mail: t.nawrath@jasfbg.de

Wskazówka: Pracujemy wyłącznie na podstawie Ogólnych niemieckich warunków spedytorskich (ADSp) zawsze z uwzględnieniem ich najnowszej wersji.

Zapytanie

Zapytanie ofertowe >>